PLC / SCADA vývojář

Hledáte různorodou práci v oblasti vývoje PLC / SCADA SW?
Máte již zkušenosti s programováním?
Chcete se dále rozvíjet v oboru?

Pak právě pro Vám nabízíme zajímavou pozici programátora PLC / SCADA
na našich projektech speciálních strojů, výrobních linek a průmyslové automatizace.

požadujeme

Požadujeme zodpovědnost a pečlivost.
Logický, systematický přístup k řešení.
Ochotu učit se nové věci.
V případě potřeby vycestovat za zákazníkem.

náplň práce

Budete zodpovědný za vývoj SW řídících PLC, PC systémů.
Pracujeme hlavně s PLC Siemens, PC s OS WIN 7/8/10, vizualizacemi Promotic, databázemi MSSQL
Budete v kontaktu s elektromontéry, programátory a konstruktéry.

nabízíme

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání ve společnosti - 12let na trhu.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání a růstu
- Nadstandardní osobní ohodnocení a výborný pracovní kolektiv
- Služební NTB, mobilní tel., příspěvky na život. pojištění, aj.

/ s
Provozovna
S. K. Neumanna 2708
Pardubice 530 02
+420 774 084 727