O nás

Jsme česká společnost zabývající se vývojem, návrhem a realizací výrobních strojů a zařízení, výrobních montážních a testovacích linek a zařízení včetně strojů pro indukční ohřev materiálů. Navrhneme vám i modernizaci a automatizaci stávajících strojů, zařízení a procesů.

Firma Inductline s. r. o. vznikla v r. 2013 a navázala na úspěchy firmy Ing. Jan Cymorek. Svoje portfolio výrobků rozšířila o kompletní řady zařízení pro indukční ohřev, a to jak středofrekvenční, tak vysokofrekvenční.

Naše konstrukční oddělení provádí kompletní Engineering pomocí 3D modelování v systému Inventor v. 15. Před realizací vám předvedeme vizualizaci a zapracujeme vaše případné připomínky. Dodáme systémy PLC/PC řízení, scada/HMI, kamerový systém či průmyslové roboty.

S našimi produkty se setkáte v automobilovém průmyslu, ve strojírenských firmách včetně kalíren, v chemických a v elektrotechnických společnostech. Dodávky směřují též do železniční a kolejové dopravy. Našich služeb ale samozřejmě využívají i firmy s jiným zaměřením. Své výrobní kapacity vám rádi nabídneme i pro kusovou a sériovou výrobu - kooperaci.

Naše hlavní přednosti spočívají v kvalitě a komplexnosti poskytovaných služeb a produktů. Důraz klademe na úroveň znalostí a dovedností našich pracovníků, kteří jsou na vysoké profesionální úrovni s maximální vstřícností a ochotou.

Vymyslíme, navrhneme a zrealizujeme pro vás optimální řešení na míru

  • Dodáme vám kvalitní zařízení, výrobní linku, stroj, přístroj, přípravek dle vašich požadavků.
  • Zakázku vypracujeme v co nejkratším termínu s ohledem na vaše časové možnosti.
  • Navrhneme vám nejvhodnější řešení tak, aby byl výsledek podle vašich představ.
  • Naše řešení bude v souladu s bezpečnostními a hygienickými předpisy.
Provozovna
S. K. Neumanna 2708
Pardubice 530 02
+420 774 084 727